Vchodové dveře STRAJ Bolonia F kúpiť v internetovom obchode Ventana.sk

Nový
Kód produktu: 118-01
Výrobca: Starj
0
WhatsApp
Máte otázku týkajúcu sa tohto produktu? Napíšte nám.
Skladom
od 1,500.00€

 

Dvere Straj Proof Bolonia sú moderný model s dizajnovou mriežkou a dvojitým presklením. Vďaka vysokej úrovni tepelnej a zvukovej izolácie sú ideálne pre súkromné domy a chaty.

 

Štandardná veľkosť dverového bloku:  • 870 x 2050

 

  • 970 x 2050Hrúbka plátna je 80 mm. Základom kovového rámu je 1,2mm plech a profil v tvare U po obvode plátna. Tuhosť je daná 2 zvislými kovovými rebrami a vodorovnými rebrami v oblasti závesu, pod telom zámku sú privarené aj kovové vrecká. Plátno je zateplené minerálnou vlnou s vrstvou 50 mm.

 

Vonkajšia dekoratívna úprava má "sendvičovú" štruktúru laminovaného plechu z triedenej ocele a extrudovanej polystyrénovej peny. Vnútorná dekoratívna vrstva je vyrobená z MDF odolnej proti vlhkosti s hrúbkou 12 mm, pokrytá fóliou Vinorit PVC. Takáto viacvrstvová konštrukcia plátna spoľahlivo udržuje teplo v miestnosti, takže má vysokú mieru tepelnej a hlukovej izolácie.

 

Koniec plátna je laminovaný vo farbe vnútorného ozdobného prekrytia.

 

Dvere Straj Proof majú 4 čapy proti vlámaniu, ktoré zabraňujú vylomeniu sily. Plátno je bezpečne držané na troch kužeľových závesoch.

 

Rám dverí Straj Proof s hĺbkou 120 mm je vyrobený z 1,8 mm ocele valcovanej za studena a má 3 tesniace obrysy. Box je po obvode izolovaný minerálnou kamennou vlnou, ktorá má vysokú hustotu a odolnosť proti vlhkosti. Vnútorná štvrtina boxu je oddelená od vonkajšej časti a má samostatnú vrstvu tepelnej izolácie, ktorá tvorí tepelnú izoláciu a zabraňuje zamŕzaniu a kondenzácii.

 

Zámková časť boxu je vystužená prídavnou lištou v oblasti otvorov. Otvor pre jazýček hlavného zámku má zariadenie na nastavenie tlaku pásu. Otvory pod kotvou majú estetické zátky.

 

Oceľová konštrukcia dverí Straj Proof je lakovaná žiaruvzdornou práškovou farbou.

 

Výhody  • spoľahlivý dizajn krídla dverí a krabice;

 

  • 3 priečky proti vlámaniu D-14mm;

 

  • tepelná izolácia zabraňuje zamrznutiu a kondenzácii;

 

  • vonkajšia povrchová úprava laminovaného plechu má vysokú odolnosť proti opotrebovaniu;

 

  • spoľahlivé talianske zámky a kovania;

 

  • veľký výber rôznych modelov;

 

  • spĺňa normu požiarnej odolnosti EI60.Dvere Straj Proof Bolonia majú dlhú tradíciu kvality vyhotovenia, spoľahlivých komponentov a trendového vzhľadu.

napíšte spätnú väzbu
Poznámka: Značenie HTML nie je podporované! Použite obyčajný text.
odporúčané produkty