Technické parametre dverí

SPOĽAHLIVOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM KĽÚČI

Výnimočná konštrukčná pevnosť, vysoká miera tepelnej a zvukovej izolácie a spoľahlivé kovania vzbudzujú u zákazníkov dôveru už od prvých sekúnd. Početné národné a medzinárodné certifikáty potvrdzujú vedúcu úlohu spoločnosti vo vývoji moderných a koncepčných vchodových dverí . Konštrukcie dverí Strazh sú vedomou voľbou pre tých, ktorí chcú chrániť svoju vlastnú rodinu a cennosti, ako aj prijímať každodenné estetické potešenie.

Straj ponúka širokú škálu inovatívnych a dizajnových puzdier, od klasických až po high-tech štýlové riešenia. Neobmedzené možnosti, viac ako 150 modelov, široká škála náterov podľa požiadaviek zákazníka – to všetko je dnes dostupné. Zákazník sa stáva majiteľom dizajnovej konštrukcie dverí, ktorá v kombinácii s kvalitnými materiálmi a detailmi štýlu novej generácie zdôrazňuje individualitu miestnosti zvonku aj zvnútra.

Proofnová kolekcia vchodových dverí. Tento rad bol špeciálne vyvinutý pre použitie v rodinných domoch. Dlhú životnosť v exteriéri zabezpečí ich vysoká odolnosť voči vlhkosti, teplotným zmenám a vonkajšiemu mechanickému poškodeniu. Samozrejmosťou je zvýšená tepelná a zvuková izolácia.