skladom
Kategórie
Nový
Nový
А5 - OMEGA dvere
Skladom
2718-03
0
465.00€
Nový
А4 - OMEGA dvere
Skladom
2717-03
0
430.00€
Nový
А3 - OMEGA dvere
Skladom
2715-03
0
340.00€
Nový
W2-ral-kemichal-jaseň - OMEGA dvere
Skladom
2737-03
0
330.00€
Nový
W2 ral-kemichal-americký-orech - OMEGA dvere
Skladom
2736-03
0
330.00€
zobraziť viac

Bezpečnostné vchodové dvere do domu "Straj" - oceľové dvere pre byty a rodinne domy.

 Vchodové dvere vytvárajú prvý dojem z domu. Vchodové dvere sú vizitkou každého domova. Spolu  tvoria estetický dojem a prezrádzajú obraz vkusu majiteľa domu. Vaši hostia určite ocenia kvalitu a dizajn vchodových dverí. 

Výroba vchodových dverí Straj  je založená nielen na moderných technológiách, ale aj na pätnásťročných skúsenostiach a v spätnej väzby od zákazníkov, čo nám umožňuje zlepšovať kvalitu našich produktov. V dôsledku toho bolo vyvinutých niekoľko modelov dverí, počnúc ekonomickým segmentom a končiac bezpečnostnými dverami – premium. 

Kolekcia vchodových dverí  TM "Straj"

Dvere Stráž ponúkajú štyri sérii vchodových dverí.  Tieto dvere sú najlepšou kombináciou ceny a kvality, majú niekoľko ďalších možností na spevnenie konštrukcie a ponúkajú nezvyčajné dizajnové riešenia s inštaláciou vonkajších LED  na osvetlenie chodby.

Straj

Hĺbka zarubňe je 180mm a hrúbka ocele je 1,8mm. Všetky modely majú po celom obvode trojokruhové tesnenie. Ako dodávatelia zámkov boli vybrané európske firmy Securemme a Mottura, ktoré sa špecializujú na kovanie pre vchodové dvere. Kľučka je vysoko odolná typu DMD 1200.

Na želanie zákazníka je možné bezpečnostné dvere dodatočne vybaviť  osvetlením, prídavným oceľovým plechom a hlinikovým prahom. Môžete si výbrat z viac ako 50 farieb a odtieňov. Cena vchodových dverí závisí od použitia dodatočných prvkov.  

Diamant

Séria Diamant ponuka 8 modelov  vchodových dverí,  z ktorých najčastejšou voľbou sú Inflex, Insula, Antracit 3D a Emerald. Je to najnovší model a dizajn tohto roku.

NeoClassic

Táto séria ponúka tri modely vchodových dverí – Salta, Bordo a Vodaria.  

Berez

Séria dverí Berez ponúka až pätnásť modelov. Rovnako ako pôvodná séria Straj aj v táto séria  používa európske kovanie, no dizajn je viac koncepčný a je určený pre odvážnejšie riešenia. Bezpečnostné dvere bratislava akcia. Hĺbka boxu je 100 milimetrov, vďaka čomu je cena nižšia bez straty kvality 

Proof 

Táto séria ponúka až 45 modelov.  Ide o  špeciálne modely, ktoré sú vhodnejšie  pre rodinné domy.  Povrch je odolný voči UV žiareniu, a vo vnútri zarubne je inštalovaný tepelný most, ktorý zabraňuje kondenzácii.  Platno je rozdelené na dve časti s vnútornou vložkou z nehrdzavejúcej ocele a oknom s  dvojitým sklom, na ktorom je pripevnená ozdobná mriežka. 

Proof 1.5

Vybrať si môžete z 11 modelov. Je podobný Sérii Proof, ale všetky modely sú dvojkrídlové. PVC náter Vinorit sa aplikuje na ochranu vonkajšieho dekoru. 

Proof Sendwich

Túto sériu prezentujú 4 modely. Na rozdiel od predchádzajúcich dvoh, dvere tohto typu buď nemajú  okná s dvojitým sklom  alebo sú menšie. Dveré majú plné dverné krídlo s výrezom alebo bez výrezu na sklo. 

Techno-door

Táto séria ma len jeden model – technické dvere. Ide o štandardné dvere do skladov, uzavretých výrobných priestorov, dielní a kancelárií. V závislosti od účelu môžu byť  vylepšené pridaním ďalších protipožiarnych, izolačných funkcií alebo funkcií proti vlámaniu. Štandardne má tento model požiarnu triedu EI30 a požiarnu odolnosť 30 minút.

Collection´20

Nová kolekcia vchodových dverí TM Straj 2020. Zastúpené 16 rôznymi modelmi dverí do bytu. Konštrukcie majú úroveň zvukovej izolácie 41 dB. Koeficient odporu prestupu tepla -0,84