Kategórie
Nový
Nový
А5 - OMEGA dvere
Skladom
2718-03
0
999.00€
Nový
А4 - OMEGA dvere
Skladom
2717-03
0
999.00€
Nový
А3 - OMEGA dvere
Skladom
2715-03
0
999.00€
Nový
W2-ral-kemichal-jaseň - OMEGA dvere
Skladom
2737-03
0
999.00€
Nový
W2 ral-kemichal-americký-orech - OMEGA dvere
Skladom
2736-03
0
999.00€
zobraziť viac
skladom
Lídri predaja

Bezpečnostné vchodové dvere do domu "Straj" - oceľové dvere pre byty a rodinne domy.

 Vchodové dvere vytvárajú prvý dojem z domu. Vchodové dvere sú vizitkou každého domova. Spolu  tvoria estetický dojem a prezrádzajú obraz vkusu majiteľa domu. Vaši hostia určite ocenia kvalitu a dizajn vchodových dverí. 

Výroba vchodových dverí Straj  je založená nielen na moderných technológiách, ale aj na pätnásťročných skúsenostiach a v spätnej väzby od zákazníkov, čo nám umožňuje zlepšovať kvalitu našich produktov. V dôsledku toho bolo vyvinutých niekoľko modelov dverí, počnúc ekonomickým segmentom a končiac bezpečnostnými dverami – premium. 

Kolekcia vchodových dverí  TM "Straj"

Dvere Stráž ponúkajú štyri sérii vchodových dverí.  Tieto dvere sú najlepšou kombináciou ceny a kvality, majú niekoľko ďalších možností na spevnenie konštrukcie a ponúkajú nezvyčajné dizajnové riešenia s inštaláciou vonkajších LED  na osvetlenie chodby.

Straj

Hĺbka zarubňe je 180mm a hrúbka ocele je 1,8mm. Všetky modely majú po celom obvode trojokruhové tesnenie. Ako dodávatelia zámkov boli vybrané európske firmy Securemme a Mottura, ktoré sa špecializujú na kovanie pre vchodové dvere. Kľučka je vysoko odolná typu DMD 1200.

Na želanie zákazníka je možné bezpečnostné dvere dodatočne vybaviť  osvetlením, prídavným oceľovým plechom a hlinikovým prahom. Môžete si výbrat z viac ako 50 farieb a odtieňov. Cena vchodových dverí závisí od použitia dodatočných prvkov.  

Diamant

Séria Diamant ponuka 8 modelov  vchodových dverí,  z ktorých najčastejšou voľbou sú Inflex, Insula, Antracit 3D a Emerald. Je to najnovší model a dizajn tohto roku.

NeoClassic

Táto séria ponúka tri modely vchodových dverí – Salta, Bordo a Vodaria.  

Berez

Séria dverí Berez ponúka až pätnásť modelov. Rovnako ako pôvodná séria Straj aj v táto séria  používa európske kovanie, no dizajn je viac koncepčný a je určený pre odvážnejšie riešenia. Bezpečnostné dvere bratislava akcia. Hĺbka boxu je 100 milimetrov, vďaka čomu je cena nižšia bez straty kvality 

Proof 

Táto séria ponúka až 45 modelov.  Ide o  špeciálne modely, ktoré sú vhodnejšie  pre rodinné domy.  Povrch je odolný voči UV žiareniu, a vo vnútri zarubne je inštalovaný tepelný most, ktorý zabraňuje kondenzácii.  Platno je rozdelené na dve časti s vnútornou vložkou z nehrdzavejúcej ocele a oknom s  dvojitým sklom, na ktorom je pripevnená ozdobná mriežka. 

Proof 1.5

Vybrať si môžete z 11 modelov. Je podobný Sérii Proof, ale všetky modely sú dvojkrídlové. PVC náter Vinorit sa aplikuje na ochranu vonkajšieho dekoru. 

Proof Sendwich

Túto sériu prezentujú 4 modely. Na rozdiel od predchádzajúcich dvoh, dvere tohto typu buď nemajú  okná s dvojitým sklom  alebo sú menšie. Dveré majú plné dverné krídlo s výrezom alebo bez výrezu na sklo. 

Techno-door

Táto séria ma len jeden model – technické dvere. Ide o štandardné dvere do skladov, uzavretých výrobných priestorov, dielní a kancelárií. V závislosti od účelu môžu byť  vylepšené pridaním ďalších protipožiarnych, izolačných funkcií alebo funkcií proti vlámaniu. Štandardne má tento model požiarnu triedu EI30 a požiarnu odolnosť 30 minút.

Collection´20

Nová kolekcia vchodových dverí TM Straj 2020. Zastúpené 16 rôznymi modelmi dverí do bytu. Konštrukcie majú úroveň zvukovej izolácie 41 dB. Koeficient odporu prestupu tepla -0,84

Naše služby: 

Naša spoločnosť  Ventana ponúka okrem maloobchodného a veľkoobchodného predaj  celý rad služieb v segmente výroby vchodových oceľových dverí : 

- Zameranie u Vás doma

- Modernzácia modelov dverí ozdobnými panelmi

- Výroba dverí na mieru 

- Doprava našich dverí  

- Dvere s montazou a demontáž dverí

Lacné vchodové dvere neznamenajú kvalitné. Novou realitou sú naše vchodové dvere Straj, ktoré chránia váš byt či dom, ako aj vysokú schopnosť pohlcovania hluku oceľové dvere vďaka zabudovanej výplni z ekologickej minerálnej vlny.